Zapraszamy do udział w półkolonii konnej zimowej. Organizujemy DWA turnusy po 12 osób na każdym.
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta w Stalowej Woli zapraszają do udziału w spotkaniu konsultacyjnym projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 (KSRR 2030), które odbędzie się w dniu 23 stycznia br. w Stalowej Woli.
Zachęcamy darczyńców do wspierania działalności Fundacji LEONARDO. Z otrzymanych grantów finansowych i rzeczowych zostaną ufundowane kolejne stypendia dla uzdolnionych uczniów i studentów.
17 października 2018 r. Zarząd Fundacji Leonardo wręczył pierwsze dwa stypendia dla uzdolnionych uczniów. Stypendia w wysokości po 1.000 zł otrzymali:
Zarząd Fundacji Leonardo podjął decyzję o rozpoczęciu procedury naboru wniosków o przyznanie stypendiuów dla uzdolnionych uczniów i studentów. Termin składania wniosków mija 28 września 2018 r.
Przy  Stowarzyszeniu  ESTEKA  w  Tarnobrzegu, w  ramach Projektu AKTYWNI  RAZEM,  rozpoczyna swoją działalność  CENTRUM  INTEGRACJI  i  AKTYWIZACJI SENIORA. Centrum będzie funkcjonowało, od kwietnia do grudnia 2018 r.
W dniu 21 marca 2018 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Fundacji LEONARDO.
Ukazał się 55-ty numer miesięcznika NASZE MIASTO. Zapraszamy do lektury - link poniżej.
W dniu 22 listopada 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Fundacji LEONARDO. W czasie posiedzenia:
W dniu 20 listopada 2017 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Fundacji LOENARDO. Na pierwszym posiedzeniu Zarząd podjął decyzje następujące organizacyjne:
31 października 2017 r. w Sądzie Rejonowym - XII Wydział Gospodarczy w Rzeszowie pod numerem KRS 0000701997 zarejestrowana została Fundacja LEONARDO.

<< Poprzednia 1 2 na 2 Następna >>

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku