Zapraszamy na XVI Paradę Mikołajów, która odbędzie się 8 grudnia 2019 roku. Start kolumny pojazów z Mikołajami odbędzie się z Mokrzyszowa ul.Leśna 3 (Klub jeździecki KAMYK) ok. godz.12.00 i przejedzie przez całe miasto, aż ok. godz. 13.15, dotrze na Plac Bartosza Głowackiego. Na Placu organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.
Pojawił się materiał filmowy z wręczenia stypendiów Fundacji LEONARDO
W dniu 2 października Zarząd Fundacji LEONARDO rozpatrzył złożone wnioski o przyznanie stypendiów dla uzdolnionych dzieci i młodzieży.
Zarząd Fundacji Leonardo rozpoczyna od 9 września br. procedurę naboru wniosków o przyznanie stypendiuów dla uzdolnionych uczniów i studentów. Termin składania wniosków mija 30 września 2019 r.   Zapraszamy szkoly i uczelnie do składania wniosków o przyznanie stypendiów, poniżej zamieszczamy linki do dokumentacji:
Stowarzyszenie ESTEKA  rozpoczyna realizację kolejnego projektu, z propozycja dla seniorów. Zadanie skierowane jest do osób, które ukończyły 60 lat, zamieszkują w Tarnobrzegu i Gminach Powiatu Tarnobrzeskiego.
Wspierając działania Fundacji LEONARDO, zapraszamy osoby, które ukończyły 55 lat, zamieszkałe w Tarnobrzegu, na zajęcia tematyczne prowadzone w ramach realizowanego projektu AKTYWNOŚĆ TO ZDROWIE.
W Tarnobrzeskim Domu Kultury została przygotowana wystawa 15-lecie Stowarzyszenia ESTEKA. Na kilkunastu planszach zaprezentowanych zostało kilkaset zdjęć z realizacji działań programowych ESTEKI na przestrzeni lat 2003 – 2018.
To moment, na który czekało wiele organizacji pozarządowych z całej Polski. Rusza PROO, czyli pierwszy w historii Polski program, który pozwoli organizacjom pozyskać środki nie na konkretny projekt, lecz na wzmocnienie swoich zasobów. Do zdobycia jest nawet 700 000 zł! Dodatkowo, dla uproszczenia formalności wprowadziliśmy innowacyjny system naboru wniosków – najpierw wnioskodawcy wypełniają online wnioski wstępne, a dopiero później wnioski pełne!
Centrum Integracji i Aktywizacji Seniora przy Stowarzyszeniu ESTEKA  informuje, że Polskie Radio Obywatelskie Przedstawiciel Europejskiej Federacji Radia Obywatelskiego realizuje projekt, którego celem jest pomoc seniorom stającym sie coraz częściej ofiarami nieuczciwych praktyk handlowych ze strony  rozmaitych firm i naciągaczy.
Organizacja pożytku publicznego (OPP) jako pracodawca i podmiot, który wypłaca inne świadczenia podlegające opodatkowaniu PIT - ma do wypełnienia obowiązki informacyjne w stosunku do: organów podatkowych, swoich pracowników, innych osób, którym wypłaciła dochody podlegające opodatkowaniu.
  Zapraszamy do udział w półkolonii konnej zimowej. Organizujemy DWA turnusy po 12 osób na każdym.
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta w Stalowej Woli zapraszają do udziału w spotkaniu konsultacyjnym projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 (KSRR 2030), które odbędzie się w dniu 23 stycznia br. w Stalowej Woli.
Zachęcamy darczyńców do wspierania działalności Fundacji LEONARDO. Z otrzymanych grantów finansowych i rzeczowych zostaną ufundowane kolejne stypendia dla uzdolnionych uczniów i studentów.
17 października 2018 r. Zarząd Fundacji Leonardo wręczył pierwsze dwa stypendia dla uzdolnionych uczniów. Stypendia w wysokości po 1.000 zł otrzymali:
Zarząd Fundacji Leonardo podjął decyzję o rozpoczęciu procedury naboru wniosków o przyznanie stypendiuów dla uzdolnionych uczniów i studentów. Termin składania wniosków mija 28 września 2018 r.

<< Poprzednia 1 2 na 2 Następna >>

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku